Logo Logo

Aktualności

Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Prudniku na ręce Pani Prezes Reginy Sieradzkiej

Niniejszym składam, zarówno oficjalne jak również prywatne, podziękowanie dla wszystkich organizatorów i współorganizatorów za tak piękne i fachowe przygotowanie oraz zorganizowanie X-go Zjazdu Absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Prudniku. Wyobrażam sobie ile pracy i zabiegów wymagało tego typu przedsięwzięcie . Podziękowania należą się więc całemu zespołowi organizacyjnemu.

Moim zdaniem Zjazd miał charakter zarówno uroczysty jak i jubileuszowy (bo 10-ty) a również wzruszający dzięki zaproponowanemu programowi jak i ... naszym wspaniałym absolwentom rozsianym po kraju i świecie. Było czego posłuchać a rozmowom nie było końca. My, jako starszaki, nie chcemy już czekać kolejnych 5-ciu lat, ale na pewno (jestem wyrazicielką życzenia większości obecnych) chcielibyśmy się spotkać w najbliższym możliwym terminie, gdy organizatorzy odpoczną już oczywiście po ostatnim Zjeździe . 

Składając jeszcze raz wyrazy serdecznego podziękowania całemu Stowarzyszeniu a przede wszystkim organizatorom tego pięknego Zjazdu - życzę całemu Stowarzyszeniu oraz jego członkom zdrowia i nowych tak pięknych pomysłów dających nam nadzieję na szybkie kolejne spotkanie w gronie naszych przyjaciół .

Serdeczne pozdrowienia   

Teresa Skrodzka (z d. Szymańska), absolwentka rocznika 1962, wieczna miłośniczka Prudnika, z zawodu nauczyciel i tłumacz (przysięgły też) języka włoskiego i francuskiego w Warszawie

Powrót do wyboru aktualności