Logo Logo

O naszym Stowarzyszeniu

Drogi Absolwencie I Liceum Ogólnokształcącego
im. Adama Mickiewicza
w Prudniku

Jak C wiadomo, Powołaliśmy Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego w Prudniku i od 2004 roku funkcjonuje ono jako organizacja pozarządowa.

Organizujemy tradycyjne duże zjazdy koleżeńskie, prowadzimy Uniwersytet Złotego Wieku „Pokolenia”, działamy efektywnie współpracując z samorządem lokalnym na rzecz środowiska: odtworzony w parku miejskim pomnik Diany, patronat nad Klubem Laureatów Wieży Woka, Centrum Wolontariatu 60+, zainicjowanie gminy do powołania Prudnickiej Rady Seniorów, zainspirowanie burmistrza do wejścia Prudnika do międzynarodowej sieci miast dobrego życia - Cittaslow, wprowadzenie „Pudełeczka Życia”, pomocnego w ratowaniu życia samotnie mieszkających prudniczan, organizowanie seminariów, konferencji tematycznych i innych wydarzeń społeczno-kulturalno-edukacyjnych.

Od 2010r. posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP) i dlatego zwracamy się do Ciebie z gorącą prośbą, abyś dokonując odpisu 1% przy rozliczeniu rocznym z fiskusem, zechciał wspierać nasze działania realizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Prudniku.

Podaję potrzebne dane:
Stowarzyszenie Przyjaciół LO w Prudniku – UZW „Pokolenia”
KRS: 0000234479

Serdecznie dziękuję za wspieranie nas w dalszych działaniach. Łączymy wyrazy sympatii. Do zobaczenia 19 września 2015r. na zjeździe z okazji 70-lecia naszej szkoły.

Prezes
mgr Regina Sieradzka